شادروان یک سایت است که خانواده شهدا و متوفی می توانند در آن یک صفحه یادبود یا آرامگاه مجازی به همراه ختم مجازی، زیارت مجازی و نیز ختم صلوات و ادعیه و سوره های مختلف و همچنین زیارات مختلف را برای وی بگیرند که از طرفی باعث تزکین داغ بازماندگان میشود و از طرف دیگر موجبات رحمت و مغفرت عزیز از دست رفته در سرای باقی می گردد.
1. در سایت، یکی از بستگان یا خانواده متوفی با ورود به قسمت ایجاد یادبود می توانند برای وی صفحه یادبود یا آرامگاه مجازی ایجاد کنند. 
2. امکانات هر صفحه به سه قسمت تقسیم می شود. 
الف) ایجاد صفحه عمومی و استفاده از خدمات آن
ب) تولید بارکد جهت نصب بر روی سنگ مزار متوفی
ج) ایجاد عکس 360 درجه و یا تور مجازی که افراد می‌توانند به صورت مجازی از راه دور با ابعاد و زوایای واقعی مزار مرحوم آن را زیارت نمایند. 
هر یک از خدمات فوق پکیج مجزایی محسوب می شود و قیمت هر یک به صورت جداگانه دریافت میگردد لذا افراد برای استفاده از هر  سه خدمات می توانند بند الف را که به صورت عمومی در سایت وجود دارد ایجاد نمایند و سپس برای سفارش عکس 360 درجه و یا بارکد سنگ مزار به قسمت پشتیبانی سایت مراجعه نموده و درخواست خود را اعلام نمایند و پس از پرداخت وجه، خدمات آن ارائه خواهد شد. 
3. هرگونه پرداخت وجه در سایت غیر قابل عودت می باشد.
4. کلیه مالکیت مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گشایش فکر برتر قرن می باشد.
5. مسئولیت هر گونه سوء استفاده از اطلاعات این سایت و یا جعل و بارگزاری اطلاعات کذب و خلاف واقع از خود و دیگران بر عهده شخص ثبت کننده می باشد و سایت شادروان این حق را برای خود محفوظ می دارد که آن صفحه را مسدود و اقدامات حقوقی علیه مجرم انجام دهد.